Dziś jest poniedziałek, 06.02.2023, imieniny Bohdana, Doroty
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Wyróżnienie dla Kacpra Kołodzieja - ucznia Szkoły Podstawowej w Miłaczewie w V Powiatowym Konkursie „Uzależnienia Sprzyjają HIV”.

Wyróżnienie dla Kacpra Kołodzieja - ucznia Szkoły Podstawowej w Miłaczewie w V Powiatowym Konkursie „Uzależnienia Sprzyjają HIV”.

DSC_3723 (1)

1 grudnia 2022r. miało miejsce podsumowanie corocznego konkursu „Uzależnienia sprzyjają HIV”. Organizatorem konkursu była Powiatowa Stacja Sanitarno– Epidemiologiczna w Turku. Konkurs skierowany był dla uczniów kl. VII i VIII, a zadaniem było  samodzielne przygotowanie plakatu w formie elektronicznej, w dowolnym programie graficznym, na temat profilaktyki HIV/AIDS i profilaktyki uzależnień. Spośród wykonanych prac, w etapie szkolnym wyłoniona została praca ucznia kl. VIII Kacpra Kołodzieja i przekazana do etapu powiatowego. W przypadającym tego dnia Światowym Dniu Walki z AIDS uczestniczyliśmy w prelekcji na temat HIV i AIDS. Podczas spotkania odbyło się podsumowanie konkursu, podczas którego Kacper otrzymał za wykonaną pracę  wyróżnienie. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie, a Kacprowi- gratulujemy!

                                                             Lidia Maciejewska

Zdj. L.M.

 

 

Więcej zdjęć:

 


Pozostałe aktualności