Dziś jest wtorek, 25.01.2022, imieniny Tatiany, Miłosza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Udział uczniów klasy VII Szkoły Podstawowej w Miłaczewie w XIII Konkursie Wiedzy o Gminie Malanów.

Udział uczniów klasy VII Szkoły Podstawowej w Miłaczewie w XIII Konkursie Wiedzy o Gminie Malanów.

Konkurs Wiedzy o Gminie Malanow 1

18  listopada 2021r. uczniowie klasy VII wzięli udział w XIII Konkursie Wiedzy o Gminie Malanów organizowanym przez Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną. Klasę reprezentowali: Weronika Jafra, Oliwia Urbaniak, Klara Wasik. Osoby te odpowiadały na pytania obejmujące historię, kulturę, sport, życie społeczne oraz osoby związane z naszą gminą. Pozostali uczniowie: Julia Chrostek, Zuzanna Erkiert, Adrian Michalak, Kacper Kołodziej i Adrian Michalak przygotowali pracę pisemną, w której przedstawili zalety nauki w swojej szkole. Zadania oceniane były przez jury, w skład którego wchodzili: Ireneusz Augustyniak – Wójt Gminy Malanów, Łukasz Nowak – Sekretarz Gminy Malanów oraz Katarzyna Gorgolewska-Erkiet – Kierownik Centrum Usług Wspólnych. W konkursie klasa VII uzyskała III miejsce, za co nagrodzeni zostali dyplomami oraz nagrodami książkowymi, a przede wszystkim ciepłym słowem uznania i podziękowania przez dyrektor CKiBP Małgorzatę Przygońską oraz Wójta Gminy Malanów. Dziękujemy uczniom, że zechcieli poświęcić swój wolny czas, by pogłębić wiedzę o swojej małej ojczyźnie, wykazać się wiedzą  i godnie reprezentować naszą szkołę.

                                                              Lidia Maciejewska

 

 

Więcej zdjęć:


Pozostałe aktualności