Dziś jest niedziela, 04.12.2022, imieniny Barbary, Krystiana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Uczniowie na Festiwalu Biegowym

Uczniowie na Festiwalu Biegowym

Biegi - Malanowska jesien

17 września 2022r.  uczniowie Szkoły Podstawowej w Miłaczewie brali udział w Festiwalu Biegowym w Malanowie. Celem wydarzenia było promowanie biegania jako formy czynnego wypoczynku oraz wyłonienie najlepszych biegaczy. Naszą szkołę reprezentowali: Gabriela Jafra, Iga Przygońska, Alan Śmigielski–oddział przedszkolny, Oliwier Płóciennik– kl. I, Zuzann Bruź, Maria Kornacka – kl.II, Marta Jaroszewicz, Alan Kędzia, Oskar Kaźmierski, Kacper Płóciennik, Kacper Śmigielski– kl. III, Lena Bruź, Laura Przygońska, Janusz Jasiak, Igor Kaźmierczak – kl. IV, Alicja Jaroszewicz, Julia Jaroszewicz, Wiktoria Płóciennik– kl. V, Gabriela Jasiak – kl.VI, Magdalena Wojciechowska – kl. VII. W poszczególnych kategoriach zawodnicy pokonywali dystanse od 100 do 1200 m. Wśród naszych zawodników najwyżej sklasyfikowani zostali:

Oddział przedszkolny: Iga Przygońska – I miejsce, klasa I-II: Zuzanna Bruź – I miejsce,

klasa III-IV: Janusz Jasiak – III miejsce, klasa V-VI: Wiktoria Płóciennik – I miejsce,

klasa VII – VIII: Magdalena Wojciechowska – II miejsce.

W nagrodę otrzymali puchar, dyplom i upominek. Wszyscy uczniowie za udział w zawodach otrzymali pamiątkowe medale.

                                                        Elżbieta Młotkiewicz

 Zdj. A.P.

 

 

Więcej zdjęć:


Pozostałe aktualności