Dziś jest niedziela, 04.12.2022, imieniny Barbary, Krystiana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Tydzień Dbania o Relacje II

Tydzień Dbania o Relacje II

Tydzien Dbania o Relacje 22

W dniach od 30 maja do 3 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole kolejny Tydzień Dbania o Relacje.W wydarzeniu wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Celem akcji była integracja całej społeczności szkolnej, budowanie pozytywnych wzajemnych relacji.

W poniedziałek obchodziliśmy dzień idola, ulubionej postaci z bajki lub filmu. Odbył się pokaz mody, podczas którego uczniowie prezentowali swoje stroje, opowiadali za jaką postać się przebrali. We wtorek królował festiwal kolorów. Tego dnia uczniowie każdej klasy oraz przedszkolaki założyli ubrania, gadżety, w wylosowanym wcześniej kolorze. Środa była wyjątkowym dniem, ponieważ obchodziliśmy Dzień Dziecka. Tego dnia uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów wokalnych, aktorskich itp. W czwartek bawiliśmy się na wspólnej dyskotece. Z kolei piątek był dniem legalnego nieprzygotowania, a więc był to dzień wolny od odpytywania ustnego, kartkówek, prac domowych.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w akcję. Z całą pewnością można powiedzieć, że był to udany tydzień.

Karolina Niespodziańska,  Barbara Żebruń

Zdj. A.P.

 

 

Więcej zdjęć: 

 


Pozostałe aktualności