Dziś jest wtorek, 25.01.2022, imieniny Tatiany, Miłosza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Tydzień Dbania o Relacje

Tydzień Dbania o Relacje

Tydzien Dbania o Relacje 23

W ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo”,  w dniach od 15 do 19 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Dbania o Relacje. Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami brali udział w wielu różnych przedsięwzięciach, aktywnościach, mających na celu wspieranie wzajemnych relacji. W poniedziałek przerwy umilała nam muzyka, którą lubimy. Z kolei we wtorek uczniowie klas starszych przygotowali oraz czytali naszym najmłodszym uczniom wspaniałe wiersze i bajki. W środę podczas godziny wychowawczej wspieraliśmy się dobrym słowem, komplementami- było to niezwykle pozytywne wzmocnienie dla wszystkich uczniów.   W czwartek bawiliśmy się podczas szkolnej dyskoteki, w związku z czym piątek musiał być dniem legalnego nieprzygotowania. Z całą pewnością można powiedzieć, że był to bardzo udany tydzień.

Karolina Niespodziańska, Barbara Żebruń

Zdj. A.P.; K.N.

 

 

Więcej zdjęć:

 

 

 


Pozostałe aktualności