Dziś jest wtorek, 30.05.2023, imieniny Feliksa, Ferdynanda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Święto Kobiet

Święto Kobiet

Dzien Kobiet SP w Milaczewie (16)

Dnia 8 marca 2023 r. obchodzono w naszej szkole Dzień Kobiet. Z tej okazji uczniowie klasy II przygotowali humorystyczny montaż słowno- muzyczny. W formie teatrzyku kukiełkowego młodzi artyści zaprezentowali wesołe wiersze i piosenki, które w uroczy sposób ukazywały kobiecą naturę. Występy uczniów były podsumowaniem klasowego projektu realizowanego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Program artystyczny był hołdem i wyrazem sympatii dla Pań i Dziewczynek w naszej szkole. To był szczególny dzień, pełen życzeń, kwiatów i radosnych przeżyć.

Beata Górska

Zdj. A.P.

 

 

Więcej zdjęć:


Pozostałe aktualności