Dziś jest środa, 22.05.2024, imieniny Heleny, Wiesławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Światowy Dzień Zespołu Downa

Światowy Dzień Zespołu Downa

Swiatowy Dzien Zespolu Downa  (1)

22 marca w naszej szkole obchodziliśmy  Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Data ta nie jest przypadkowa bowiem nawiązuje do obecności u osób z Zespołem Downa dodatkowego, trzeciego chromosomu w 21 parze chromosomów. Tego dnia w naszej szkole zorganizowano akcję „Dzień kolorowej skarpetki”. Uczniowie, nauczyciele  mieli w tym dniu ubrane kolorowe skarpetki „nie do pary”, które były wyrazem radości, tolerancji i solidarności z osobami z Zespołem Downa.

Karolina Niespodziańska

Zdj. A.P.

 

 

Więcej zdjęć:

 

 

 

 

 


Pozostałe aktualności