Dziś jest poniedziałek, 23.05.2022, imieniny Iwony, Emilii
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » II i III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowych Szachach

II i III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowych Szachach

Sukces w Mistrzostwach Powiatu w Druzynowych Szachach 1

W dniu 9 grudnia 2021r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Miłaczewie wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Drużynowych Szachach. Turniej odbył się na Hali Sportowej w Malanowie. Zawody rozegrane zostały system „każdy z każdym”, tempem 15 minut na partię dla zawodnika. W „Igrzyskach Dzieci” drużyna w składzie: Zofia Kąciak, Antoni Bałdych, Jan Bronikowski, Piotr Pawlak zajęła III miejsce. Natomiast w „Igrzyskach Młodzieży Szkolnej” drużyna w składzie: Maja Kaleta, Kamil Kowalski, Marcin Orligóra i Tobiasz Świątek  wywalczyła II miejsce. Uczniowie zakwalifikowali się do Finału Wojewódzkiego. W nagrodę szachiści otrzymali  medale i dyplomy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.