Dziś jest sobota, 13.04.2024, imieniny Przemysława, Hermenegildy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Sukces naszych uczniów

Sukces naszych uczniów

Uczniowie uczeszczajacy na zajecia sks podczas XV Turnieju Tanca Dowolnego i Towarzyskiego (1)

Turniej to nie tylko rywalizacja, ale również okazja do integracji i dzielenia się pasją do tańca. W czwartek 30.11.2023 r. uczniowie klas I-III uczęszczający na SKS wzięli udział w jubileuszowym XV Turnieju Tańca Towarzyskiego i Dowolnego organizowanego przez Stowarzyszenie „Nadzieja” oraz Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie. Dzieci swoje umiejętności taneczne imponując zarówno techniką, jak i ekspresją artystyczną zaprezentowały w dwóch grupach "Iskierki" oraz "Ziomki". Dziewczynki zatańczyły do utowru "Ramię w ramię" Viki Gabor i Kayah zdobywając III miejsce. Chłopcy natomiast zatańczyli do piosenki Michaela Jacksona pt. "Smooth criminal" otrzymując wyróżnienie. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki. Serdeczne podziękowania i gratulacje dla uczniów biorących udział w turnieju.

                                                                                                                                     Angelika Płóciennik

Zdj. A.P.

 

 

                                                                   Więcej zdjęć:


Pozostałe aktualności