Dziś jest poniedziałek, 08.03.2021, imieniny Beaty, Wincentego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Rozpoczęcie nowego roku w Szkole Podstawowej w Miłaczewie

Rozpoczęcie nowego roku w Szkole Podstawowej w Miłaczewie

Rozpoczęcie nowego roku w Szkole Podstawowej w  Miłaczewie

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września 2020 o godzinie 10:15 na placu przed szkołą z zachowaniem dystansu społecznego. Po krótkiej części wspólnej uczniowie spotkają się z wychowawcami. W sytuacji złych warunków pogodowych (opady deszczu) uczniowie przechodzą do budynku szkoły.

Po wejściu do szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk i zasłonięcie nosa i ust.

Dowóz do szkoły w dn. 1 września od godz. 9:20 (Skarżyn/Przespolew/Czachulec/Poroże; 9:55 (Miłaczewskie Młyny/Miłaczewek).

Msza święta w Malanowie o godz. 11:00.

Przejazd do kościoła z Miłaczewa o godz. 10:45.

Odwozy o godz. 12:00 z Malanowa do miejsc zamieszkania, w kolejności: Miłaczew,  Miłaczewskie Młyny, Poroże, Czachulec, Przespolew, Skarżyn.

W autobusie szkolnym i na terenie szkoły, w przestrzeni wspólnej, obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych zasłaniających nos i usta.

Regulaminy i procedury dotyczące rozwiązań w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły.

Od 1 września przechodzimy na nowy dziennik elektroniczny mobiDziennik   https://spmilaczew.mobidziennik.pl/dziennik/. Loginy i hasła otrzymacie Państwo od  wychowawców. W przypadku pytań proszę o kontakt dyrektorspmilaczew@malanow.pl lub 63 2883015.

                                                                                                                            Beata Myszyńska

 


Pozostałe aktualności