Dziś jest piątek, 19.04.2024, imieniny Adolfa, Tymona
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Poczta walentynkowa w naszej szkole

Poczta walentynkowa w naszej szkole

walentynki1

W ostatnich dniach przed feriami zimowymi, 8 i 9 lutego 2024 r., w Szkole Podstawowej w Miłaczewie Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie klas IV-VIII przygotowali kolorowe, pełne serduszek kartki zaadresowane do konkretnych osób i wrzucali je do specjalnie przygotowanej walentynkowej skrzyneczki. Posłańcami, którzy dostarczyli kartki byli przedstawiciele naszego Samorządu. Młodsi, czyli przedszkolaki i uczniowie klas I-III, wrzucali do skrzynki własnoręcznie wykonane walentynki, a następnie je losowali, tak aby miłą kartkę otrzymał każdy z nich. Niewątpliwie była to okazja, aby okazać sobie wzajemną sympatię i urozmaicić czas codziennej szkolnej rutyny.

Marta Tomczyk-Groblica

Zdj. M.T.

 

 

Więcej zdjęć:


Pozostałe aktualności