Dziś jest środa, 29.06.2022, imieniny Piotra, Pawła
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Nagrody dla przedszkolaków w powiatowym konkursie „Śpiewam i maluję”

Nagrody dla przedszkolaków w powiatowym konkursie „Śpiewam i maluję”

IMG_5485

Chętne dzieci z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Miłaczewie na przełomie kwietnia i maja 2022 r. wzięły udział w XVIII Powiatowym Konkursie Przedszkolaków „Śpiewam i maluję”. Konkurs przebiegał w dwóch formach: plastycznej i muzycznej. Prace na konkurs pt. „Kosmiczna przygoda” wykonali: Dorota Bałwas, Marcel Gruszczyńki, Nadia Hryniewicka, Jakub Minkina, Kacper Janaszkiewicz i Gabriela Urbaniak. Z radością informujemy, że twórczość Doroty Bałwas i Gabrieli Urbaniak zyskała uznanie w oczach jury: Dorota otrzymała nagrodę, natomiast Gabriela wyróżnienie.

Drugi etap konkursu  polegał na przygotowaniu jednej, tematycznie dowolnej piosenki. Nasze małe artystki (Nadia Hryniewicka i Gabriela Urbaniak) zaprezentowały swoje talenty przed licznie zgromadzoną publicznością. Nadia zaśpiewała autorską piosenkę pt. "Witamy wiosnę”, natomiast Gabriela Urbaniak zaprezentowała się w piosence pt. „Cały świat”. Komisja artystyczna doceniła talent Nadii przyznając dziewczynce wyróżnienie. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział.

Monika Gawlik

Zdj. Centrum Kultury w Dobrej, M.G.

 

 

Więcej zdjęć:


Pozostałe aktualności