Dziś jest sobota, 13.04.2024, imieniny Przemysława, Hermenegildy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF

Dzien Praw Dziecka SP Milaczew 2023 (4)

20 listopada 2023 r. był szczególnym dniem dla społeczności Szkoły Podstawowej w Miłaczewie. Świętowaliśmy bowiem Międzynarodowy Dzień Dziecka z organizacją UNICEF, dla której prawa dziecka są podstawą działalności. Aby uczcić ten dzień uczniowie naszej szkoły ubrali się na niebiesko, a podczas ogólnego spotkania przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przypomnieli prawa dziecka i najważniejsze daty związane z uchwaleniem Konwencji o prawach dziecka. Spotkanie zakończyło się wspólnym wykonaniem piosenki, której refren: „Dziecka prawa- poważna sprawa. Dziecka prawa- to nie zabawa” na ustach naszych uczniów zaakcentował, że są świadomi swoich praw i wiedzą, że nie można ich łamać.

                                                                                                                              Marta Tomczyk-Groblica

Zdj. A.P.

 

 

                                                         Więcej  zdjęć:


Pozostałe aktualności