Dziś jest poniedziałek, 01.03.2021, imieniny Antoniego, Radosława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Konkurs Rzecznika Praw Dziecka

Konkurs Rzecznika Praw Dziecka

Konkurs Rzecznika Praw Dziecka

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Miłaczewie przystąpili do konkursu plastycznego z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka 2020. Dzieci w naszej szkole dobrze znają swoje prawa, więc chętnie podjęły temat. W wyniku szkolnych eliminacji 3 grudnia 2020 r. zgodnie z regulaminem wybrano po trzy prace w danej kategorii wiekowej, które będą reprezentować nasza szkołę w dalszych etapach konkursu. W kategorii klas I- IV najładniejsze prace wykonali: Iga Mikołajczyk, Mateusz Ambroziak i Jakub Janaszkiewicz. Natomiast w kategorii klas V- VIII: Gabriela Kornacka, Wiktoria Robak i Eliza Kulawiecka. Konkurs na najciekawsze prace plastyczne związane z prawami dziecka ogłosił Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia.

Beata Górska

 

 

Więcej zdjęć:

 


Pozostałe aktualności