Dziś jest poniedziałek, 15.07.2024, imieniny Włodzimierza, Henryka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Kolejny Tydzień Dbania o Relacje za nami

Kolejny Tydzień Dbania o Relacje za nami

Tydzien Dbania o Relacje SPw Milaczewie (11)

W dniach 29.05- 02.06,  obchodziliśmy w naszej szkole kolejny już  Tydzień Dbania o Relacje. W wydarzeniu wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Celem akcji była integracja całej społeczności szkolnej, budowanie      pozytywnych wzajemnych relacji na linii  nauczyciel- uczeń, uczeń- uczeń, budowanie   pozytywnego klimatu szkoły.

Poniedziałek był dniem życzliwości, dobrego słowa, dobrych życzeń.  W klasach 1-3 odbyły się także zajęcia integracyjne, które poprowadziła pani pedagog. We wtorek nasi uczniowi mogli pochwalić się wspaniałymi, szalonymi fryzurami. Z kolei środa była dniem Rodziny, kolorów. Tego dnia obchodziliśmy także Dzień Dziecka. Były wspólne gry, zabawy, a przede wszystkim dużo radości. W czwartek uczniowie  klas IV-VIII obchodzili  dzień bez plecaka i zademonstrowali nam różne pomysły na spakowanie swoich książek, przyborów. Z kolei u przedszkolaków królowała „ piżama party”. Piątek  był dniem przysługi i niespodzianki. Tego dnia dominowało przesłanie, że gdy dbamy o samopoczucie osób wokół, to sami czujemy się lepiej. 

Bardzo ciekawą niespodziankę dla dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowała pani Edyta Jafra - mama Gabrysi. Tego dnia odwiedziła przedszkolaków wspólnie z panią Klaudią, która jest fryzjerką. W ramach niespodzianki chłopcy mieli malowane włosy kolorowym sprayem, natomiast dziewczynkom pani fryzjera wplatała kolorowe warkoczyki. Na koniec przedszkolaki otrzymały lody na ochłodę.  

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz rodzicom za zaangażowanie w akcję.

 

Karolina Niespodziańska, Paulina Jóźwiak,   Barbara Żebruń

Zdj. A.P.

 

 

Więcej zdjęć:

 

 

 


Pozostałe aktualności