Dziś jest środa, 29.03.2023, imieniny Wiktoryna, Helmuta
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Jak zostać harcerzem?

Jak zostać harcerzem?

Jak zostac harcerzem (1)

We wtorek 10.01. 2023 r. naszą szkołę odwiedzili harcerze z Komendy Hufca ZHP im. Mikołaja Kopernika w Turku. Drużynowa 24. DSH „Wataha”, druhna Patrycja Matysiak oraz druhowie Michał Kałużny i Piotr Tomalak opowiedzieli uczniom naszej szkoły czym jest harcerstwo i jakie przynosi korzyści. Harcerze promowali także, działającą na terenie naszej gminy, 24. DSH „Wataha”. Zachęcając do dołączenia do drużyny, odpowiedzieli na pytanie: Jak zostać harcerzem?

Mamy nadzieję, że dzięki tej wizycie wielu naszych uczniów dołączy do 24. DSH „Wataha”. Wszystkim zainteresowanym przypominamy, że zbiórki odbywają się w soboty w Świetlicy Parafialnej w Malanowie.  

                                                                                                                                      Jola Piekarczyk

     Zdj. A.P.   

Więcej zdjęć:                                   


Pozostałe aktualności