Dziś jest środa, 22.05.2024, imieniny Heleny, Wiesławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Sukces w konkursie „Bezpieczeństwa w ruchu drogowym”

Sukces w konkursie „Bezpieczeństwa w ruchu drogowym”

Gminne eliminacje turnieju „Bezpieczenstwa w ruchu drogowym” (2)

W dniu 17.04.2024r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Miłaczewie uczestniczyli w dwóch grupach wiekowych w  Gminnym Etapie Turnieju „Bezpieczeństwa w ruchu drogowym”, który odbył się w Szkole Podstawowej w Malanowie. Pierwsza - czteroosobowa drużyna z klasy V, w składzie: Lena Bruź, Laura Przygońska, Janusz Jasiak i Stanisław Tomczyk oraz trzyosobowa drużyna z klasy VI i VII w składzie: Julia Jaroszewicz, Marcin Wojciechowski i Patryk Janicki. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu, obejmującego zagadnienia dotyczące zasad i przepisów ruchu pieszych i rowerzystów, znaków drogowych, sytuacji w ruchu drogowym, wyznaczania prawidłowej kolejności przejazdu przez skrzyżowanie, pokonanie toru przeszkód oraz wykazanie się umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczniowie naszej szkoły w dwóch grupach wiekowych zajęli pierwsze miejsca i będą reprezentowali naszą gminę na etapie powiatowym.

                                                              Barbara Żebruń

 

 

Więcej zdjęć:


Pozostałe aktualności