Dziś jest poniedziałek, 15.07.2024, imieniny Włodzimierza, Henryka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Dzień Rodziny w Szkole Podstawowej w Miłaczewie

Dzień Rodziny w Szkole Podstawowej w Miłaczewie

Dzien Rodziny SP Milaczew 2023 (35)

31 maja 2023r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Rodziny. Cieszymy się, że najbliżsi uczniów odpowiedzieli na zaproszenie. Był również wśród nas zaproszony Wójt Gminy Malanów, Pan Ireneusz Augustyniak. Dla wszystkich był to wyjątkowy dzień, pełen miłości, wzruszeń, radości, wdzięczności i zabawy. Podczas wydarzenia dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie kl. I-VIII wyrazili swoje uczucia w piosence i życzeniach, a po części artystycznej przyszedł czas na zabawy integracyjne na Orliku w postaci maratonu gier i zabaw, które znamy wszyscy od najmłodszych lat. Ostatnim punktem programu był poczęstunek dla szanownych gości i uczniów naszej szkoły, w czasie którego dzieci wręczyły swoim najbliższym zrobione upominki. Dziękujemy, że odpowiedzieliście na zaproszenie i wspólnie spędziliśmy to święto.

   Lidia Maciejewska

Zdj. A.P.

 

 

Więcej zdjęć:

 


Pozostałe aktualności