Dziś jest wtorek, 26.10.2021, imieniny Ewarysta, Łucjana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Bezpieczni na drodze z krokodylkiem Tirkiem

Bezpieczni na drodze z krokodylkiem Tirkiem

Alicja Jaroszewicz i Piotr Pawlak ze swoimi pracami

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży jest sprawą najważniejszą, dlatego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie na najciekawsze opowiadanie lub bajkę dotyczące bezpieczeństwa ruchu drogowego.  Prace uczennicy klasy trzeciej – Alicji Jaroszewicz oraz ucznia klasy czwartej – Piotra Pawlaka zostały wysłane do Warszawy. Tam zmierzą się z innymi utworami z całej Polski. Konkurs został zorganizowany przez Główny Inspektorat Ruchu Drogowego, a Honorowy Patronat nad nim objęła Małżonka Prezydenta RP Pani Agata Kornhauser-Duda. Celem konkursu jest promowanie właściwych postaw oraz popularyzacja wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród dzieci w wieku od 10 do 15 lat. Naszym uczniom życzymy sukcesów w konkursie

Aneta Włodarczyk


Pozostałe aktualności