Dziś jest piątek, 26.06.2026, imieniny Jana, Pawła
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Nie siedź w domu! - wakacje bez komputera i telefonu

Nie siedź w domu! - wakacje bez komputera i telefonu

Nie siedz w domu 1

W naszej szkole w ramach działań Szkoły Promującej Zdrowie zorganizowano konkurs plastyczny pod hasłem „Nie siedź w domu!- wakacje bez komputera i telefonu”. Celem konkursu było uświadomienie uczniom, że zbyt dużo czasu przed ekranem szkodzi zdrowiu oraz zachęcenie do aktywności fizycznej i zabaw z kolegami na świeżym powietrzu.  Podsumowanie konkursu odbyło się 22.06.2026 r.W oddziale przedszkolnym za najciekawsze prace nagrody otrzymali: Ada Pisarska- miejsce I, Kacper Janicki- miejsce II, Zofia Wasik- miejsce III oraz Eliza Woźniak- wyróżnienie. W klasach I- III: Ignacy Doczekalski- I miejsce, Antoni Dzikowski- II miejsce,  Kaja Jaworska- III miejsce, Kornelia Jaworska- wyróżnienie, Natalia Płóciennik- wyróżnienie. Z klas IV- VIII: Maja Kaczor- I miejsce, Gabriela Urbaniak- II miejsce, Zuzanna Bruź- III, Lena Bruż- wyróżnienie i Klaudia Bekalarska- wyróżnienie. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, a laureatom gratulujemy.

Beata Górska

Zdj. B.G.

Więcej zdjęć:


Pozostałe aktualności