Nie siedź w domu! - wakacje bez komputera i telefonu

W naszej szkole w ramach działań Szkoły Promującej Zdrowie zorganizowano konkurs plastyczny pod hasłem „Nie siedź w domu!- wakacje bez komputera i telefonu”. Celem konkursu było uświadomienie uczniom, że zbyt dużo czasu przed ekranem szkodzi zdrowiu oraz zachęcenie do aktywności fizycznej i zabaw z kolegami na świeżym powietrzu. Podsumowanie konkursu odbyło się 22.06.2026 r.W oddziale przedszkolnym za najciekawsze prace nagrody otrzymali: Ada Pisarska- miejsce I, Kacper Janicki- miejsce II, Zofia Wasik- miejsce III oraz Eliza Woźniak- wyróżnienie. W klasach I- III: Ignacy Doczekalski- I miejsce, Antoni Dzikowski- II miejsce, Kaja Jaworska- III miejsce, Kornelia Jaworska- wyróżnienie, Natalia Płóciennik- wyróżnienie. Z klas IV- VIII: Maja Kaczor- I miejsce, Gabriela Urbaniak- II miejsce, Zuzanna Bruź- III, Lena Bruż- wyróżnienie i Klaudia Bekalarska- wyróżnienie. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, a laureatom gratulujemy.
Beata Górska
Zdj. B.G.
Więcej zdjęć:
Pozostałe aktualności
-

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
-
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
-

Sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Leon”
-

Niezapomniana przygoda w wiosce indiańskiej Westernland
-

Człowiek w służbie technologii czy technologia w służbie człowieka? – debata szkolna w Szkole Podstawowej w Miłaczewie
-

Tydzień Dbania o Relacje w Szkole Podstawowej w Miłaczewie
-

Czerwcowa audycja muzyczna
-

Bezpieczne wakacje – spotkanie z policjantem
-

Rekomendowany Program Profilaktyczny: Iskra Odporności
-

W ekologicznym ogrodzie
-

Teatralna adaptacja „Kajko i Kokosza”
-

Pierwsza pomoc przedmedyczna w ramach innowacji pedagogicznej „Odpowiedzialny rowerzysta”
-

Wycieczka do Sandomierza i Kazimierza Dolnego
-

Kolejne warsztaty profilaktyczne w naszej szkole
-

Uczniowie SP w Miłaczewie na Dniach Malanowa 2026