Dziś jest sobota, 11.07.2020, imieniny Olgi, Kaliny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Wyróżnienie naszych uczniów

Wyróżnienie naszych uczniów

Wyróżnienie naszych uczniów

8 czerwca 2019 r. podczas XXI Rajdu Przyrodniczo –Ekologicznego „Orli Staw 2019” został podsumowany konkurs plastyczny „Nie bądź zielony! Segreguj bioodpady” zorganizowany przez Związek Komunalny Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina” oraz ODN w Kaliszu. Uczniowie: Oliwer Bartczak, Gabriela Kornacka z klasy III oraz Julia Kaźmierczak z klasy VI otrzymali wyróżnienie, dyplomy i nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym.

                                                                                                                 Angelika Płóciennik


Pozostałe aktualności