Dziś jest piątek, 19.01.2018, imieniny Henryka, Mariusza
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » W Konkursie Wiedzy o Gminie Malanów

W Konkursie Wiedzy o Gminie Malanów

W Konkursie Wiedzy o Gminie Malanów

W  dniu 2 grudnia 2013 r. uczniowie klasy szóstej  Szkoły Podstawowej w Miłaczewie  uczestniczyli w VII  Gminnym  Konkursie Wiedzy o Gminie Malanów. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Daniel Bartnik, Konrad Binkowski i Natalia Stefaniak. Każdy zespół biorący udział  w  konkursie musiał wykazać się wiedzą z historii naszej gminy, dobrze orientować się w aktualnych przedsięwzięciach gospodarczych, społecznych i kulturalnych a także sportowych. W końcowej klasyfikacji, nasza drużyna wykazała się  bardzo dużą wiedzą, zajmując II miejsce. Konkurs zorganizowany został przez Gminną Bibliotekę Publiczną oraz Centrum Kultury i Sztuki w Malanowie.

                                                                                                  Elżbieta Młotkiewicz


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności