Dziś jest piątek, 20.09.2019, imieniny Eustachego, Filipiny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » III i V miejsce w „Konkursie Zbiórki zużytych Baterii”

III i V miejsce w „Konkursie Zbiórki zużytych Baterii”

III i V miejsce w „Konkursie Zbiórki zużytych Baterii”

17 kwietnia 2019 r. został podsumowany „Konkurs Zbiórki zużytych Baterii” przez Związek Komunalny Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina w Kaliszu. W konkursie uczestniczyły 33 placówki oświatowe. Uczniowie naszej szkoły zdobyli V miejsce w kategorii „A”, czyli zebrane baterie w przeliczeniu na jedną osobę, oraz III miejsce w kategorii „B”, czyli na największą ilość zebranych baterii w szkole. Akcja zbiórki zużytych baterii podnosi świadomość proekologiczną wśród naszych uczniów.

                                                                                                               Angelika Płóciennik


Pozostałe aktualności