Dziś jest środa, 24.04.2019, imieniny Aleksandra, Horacego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca 2018r. to dzień, na który czekali wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej w Miłaczewie, by odebrać świadectwa, opuścić szkolne mury i cieszyć się wakacjami.
Na zakończenie roku szkolnego 2017/2018 stawili się uczniowie, rodzice i nauczyciele. Uroczystość uświetnił swoją osobą Wójt Gminy Malanów Pan Sławomir Prentczyński.
Uczniowie klasy I śpiewająco, a uczniowie klasy III z nutką humoru zaprezentowali program artystyczny. Po występach Pani Dyrektor Beata Myszyńska w towarzystwie Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Ilony Michalak wyróżniła najlepszych uczniów poszczególnych klas wręczając im nagrody za bardzo dobre wyniki w  nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie. Klasa I – Antoni Bałdych, Jan Bronikowski, Joanna Czapla, Gabriela Jasiak, Piotr Pawlak. Klasa II - Oliwier Bartczak, Kinga Borowska, Maja Kędzia, Gabriela Kornacka, Wiktoria Robak, Zofia Tomczyk, Magdalena Wojciechowska. Klasa III –  Weronika Jafra, Zuzanna Erkiert. Klasa IV – Gabriela Bronikowska, Nikodem Haraś, Tobiasz Świątek. Klasa V - Bałdych Gabriela, Kaźmierczak Julia, Maciejewski Dawid i Barglik Brajan. Klasa VI - Wiktoria Kornacka, Mateusz Marszałek. Klasa VII – Anna Bałdych, Weronika Maciejewska, Eliza Płóciennik. Nagrodziła też uczniów za działalność na rzecz szkoły: za pracę w samorządzie szkolnym: Anna Bałdych, za pracę w sklepiku szkolnym: Bartosz Majcherek, Jakub Michalak, Weronika Maciejewska i Patrycja Zając; za stuprocentową frekwencję: Piotr Pawlak,  Sandra Kąciak i Bartosz Dzieciątkowski oraz czytelnictwo: Natalia Przybył. Następnie skierowała do wszystkich miłe słowa podziękowania za współpracę, życzenia pięknych, bezpiecznych wakacji i oficjalnie ogłosiła rok szkolny 2017/2018 za zakończony. Pan Wójt też wyraził swoje uznanie i życzenia dla całej społeczności szkolnej. Po oficjalnej części uczniowie, już w swoich klasach pożegnali się z wychowawcami, z rąk których otrzymali świadectwa.  Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, iż wszyscy nasi uczniowie otrzymali promocję do następnej klasy. Po uroczystości szkolnej uczniowie i nauczyciele wzięli udział we Mszy Św. w kościele parafialnym. Dziękujemy za ten rok szkolny i życzymy miłego wypoczynku. Do zobaczenia po wakacjach!

                                                                                                                Beata Górska

Więcej zdjęć:

 


Pozostałe aktualności