Dziś jest czwartek, 24.01.2019, imieniny Felicji, Tymoteusza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Uczniowie naszej szkoły wsparli Orkiestrę

Uczniowie naszej szkoły wsparli Orkiestrę

Uczniowie naszej szkoły wsparli Orkiestrę

W niedzielę 14 stycznia po raz 26 odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To szczególny dzień, kiedy każdy z nas może przyczynić się do niesienia pomocy potrzebującym. W tym roku zbierano pieniądze na ratowanie życia i zdrowia noworodków. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Miłaczewie również wzięli udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu. Nasi młodzi artyści zaprezentowali umiejętności taneczne i wokalne podczas koncertu towarzyszącemu licytacji zorganizowanego przez Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną w Malanowie. W naszym szkolnym krótkim programie artystycznym jako pierwsi wystąpili uczniowie klasy drugiej z greckim tańcem Zorbą. Następnie zebrani mogli wysłuchać dwóch piosenek w wykonaniu dziewcząt z klasy czwartej i piątej. Na zakończenie zaprezentowały się czwartoklasistki w żywiołowym układzie tanecznym. Cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny wesprzeć swoją obecnością ten szczytny cel.

                                                                                                                     Marta Tomczyk - Groblica

 


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności