Dziś jest piątek, 14.12.2018, imieniny Alfreda, Izydora
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Uczniowie na festynie

Uczniowie na festynie

Uczniowie na festynie

W dniu 11 sierpnia 2013r. na obiekcie sportowym „Moje Boisko - Orlik 2012” przy Szkole Podstawowej w Miłaczewie odbył się festyn rekreacyjno – sportowy zorganizowany przez mieszkańców sołectwa Miłaczew. Wśród uczestników festynu nie zabrakło Przewodniczącego Rady Gminy Ireneusza Augustyniaka, Dyrektora Szkoły Krystyny Harasnej, Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malanowie Jacka Erkierta i  Sołtysa Genowefy Trzmielewskiej.

W imprezie zorganizowanej przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Malanowie przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. W części artystycznej zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Pierwszoklasiści - Wiktoria Kornacka, Natalia Przybył, Marcelina Szmajda, Filip Bartnik, Marcel Bekalarski, Łukasz Celniak, Bartosz Dzieciątkowski i Mateusz Marszałek wykonali  taniec „Smerfny Rap” , uczennice z klasy VI -  Kinga Augustyniak, Eliza i Oliwia Barglik, Patrycja Jakubowska i Julia Maciejewska przedstawiły układ tańca współczesnego, Karolina Gorgolewska z kl. III zaśpiewała piosenki „Nasza klasa 3 a ”, „Żyj do przodu” i „Chcę do Bodzia”, Kinga Augustyniak zaprezentowała się w piosence „Odcienie” a na zakończenie  programu Kinga Augustyniak wraz z Julią Maciejewską wykonały taniec  „ Mambo Nr 5”. Opiekę nad uczniami sprawowały:  E. Młotkiewicz, M. Zając i K. Harasna.

Dla najmłodszych uczestników festynu zostały przeprowadzone konkurencje sprawnościowe w których mogli się oni wykazać swoimi umiejętnościami w biegach, skokach i rzutach. Nad sprawnym przebiegiem konkurencji czuwali: nauczyciel wychowania fizycznego i pracownicy  OSiR w Malanowie. Po zsumowaniu wyników wyłoniono najlepszych, wśród których Miłosz Wawrzyniak zajął II miejsce a Olga Kowalska uplasowała się na III miejscu.

                                                                                                         Elżbieta Młotkiewicz

 


Pozostałe aktualności