Dziś jest niedziela, 05.07.2020, imieniny Karoliny, Antoniego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Uczniowie na Festiwalu Biegowym „Malanowska Jesień”

Uczniowie na Festiwalu Biegowym „Malanowska Jesień”

Uczniowie na Festiwalu Biegowym „Malanowska Jesień”

21 września 2019 r. grupa 25 uczniów Szkoły Podstawowej w Miłaczewie stanęła na starcie XIV edycji biegów „Malanowska Jesień”. Organizatorami byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji  oraz Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna przy współpracy Urzędu Gminy w Malanowie i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Naszą szkołę reprezentowały przedszkolaki oraz uczniowie klas I-VIII. W poszczególnych kategoriach zawodnicy pokonywali dystanse od 100 do 1200 m. Wśród naszych zawodników najwyżej sklasyfikowani zostali: w kategorii przedszkolaków Alan Kędzia – II miejsce, w kategorii dziewcząt  Martyna Koralewska z kl. VI zajęła - III miejsce, Maja Kąciak z kl. VII – II miejsce i Maria Laskowska z kl. VIII –  miejsce III. Natomiast w kategorii chłopców Wiktor Misiek zajął - II miejsce, a Błażej Ambroziak - III miejsce z klasy VII. Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy i nagrody, a pozostali uczestnicy pamiątkowe medale. Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie i aktywne spędzenie czasu wolnego.

                                                                                                       Elżbieta Młotkiewicz       

 

 

 

 

 

                      


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności