Dziś jest środa, 14.11.2018, imieniny Rogera, Serafina
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Uczniowie na Biegach Ulicznych „Malanowska Jesień”

Uczniowie na Biegach Ulicznych „Malanowska Jesień”

Uczniowie na Biegach Ulicznych „Malanowska Jesień”

23 września 2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Miłaczewie stanęli na starcie XII edycji Biegów Ulicznych „Malanowska Jesień”. Naszą szkołę reprezentowali: Janusz Jasiak – wśród przedszkolaków, Gabriela Jasiak, Zofia Kąciak, Antoni Bałdych i JakubToda z kl.I, Adrian Michalak z kl. III, Oliwia Kąciak, Martyna Koralewska, Maja Kaleta, Maja Minkina i Aleksy Werbiński z kl. IV, Gabriela Bałdych, Maja Kąciak, Julia Kaźmierczak, Błażej Ambroziak i Wiktor Misiek z kl. V. W poszczególnych kategoriach zawodnicy pokonywali dystanse od 100 do 1000 m. Wśród naszych zawodników najwyżej sklasyfikowana została Maja Kąciak–III miejsce. W nagrodę otrzymała puchar, dyplom i upominek. Uczniowie za udział w zawodach otrzymali pamiątkowe medale.

                                                                                                                   Elżbieta Młotkiewicz

 

 

Więcej zdjęć:

 


Pozostałe aktualności