Dziś jest piątek, 14.12.2018, imieniny Alfreda, Izydora
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Turniej Gminnej Ligi Szachowej

Turniej Gminnej Ligi Szachowej

Turniej Gminnej Ligi Szachowej

W dniu 13 maja 2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Miłaczewie rywalizowali w finałowym turnieju Gminnej Ligi Szachowej pod patronatem Wójta Gminy Malanów. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Kamil Kowalski, Marcin Orligóra, Tobiasz Świątek z klasy III, Błażej Ambroziak z klasy IV, Bartosz Dzieciątkowski z klasy V i Weronika Maciejewska z klasy VI. Każdy z zawodników miał do rozegrania 6 rund po 10 minut na partię. W rywalizacji indywidualnej z szachistami ze szkół podstawowych naszej gminy uczniowie zajęli następujące miejsca: Kategoria klas I – III: Marcin Orligóra – II miejsce, Kamil Kowalski – III miejsce i Tobiasz Świątek – IX miejsce, a w kategorii klas IV – VI: Bartosz Dzieciątkowski zajął – IV miejsce, Błażej Ambroziak – V miejsce i Weronika Maciejewska – VI miejsce. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, a pozostali zwodnicy upominki.

Elżbieta Młotkiewicz


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności