Dziś jest poniedziałek, 20.05.2019, imieniny Bazylego, Bernardyna
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Sukces naszych uczniów w konkursie "Jak być patriotą?"

Sukces naszych uczniów w konkursie "Jak być patriotą?"

Sukces naszych uczniów w konkursie "Jak być patriotą?"

Na to niełatwe pytanie próbowali odpowiedzieć uczniowie reprezentujący naszą szkołę w konkursie literackim, który został zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Dziadowicach. Celem konkursu było napisanie opowiadania na temat „Jak być patriotą w czasach współczesnych”. W kategorii klas IV – V pierwsze miejsce zajęła Gabriela Bałdych z klasy piątej, na drugim miejscu uplasował się Nikodem Haraś z klasy czwartej. W kategorii klas VI – VII pierwsze miejsce uzyskała Wiktoria Kornacka z klasy szóstej, na miejscu drugim znalazła się Anna Bałdych z klasy siódmej. Wszystkim uczniom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów. 

                                                                                                                           Aneata Włodarczyk


Pozostałe aktualności