Dziś jest wtorek, 25.06.2019, imieniny Łucji, Wilhelma
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Spotkania informacyjne dla uczniów klasy VIII

Spotkania informacyjne dla uczniów klasy VIII

Spotkania informacyjne dla uczniów klasy VIII

W miesiącu marcu odbyły się spotkania informacyjne dla uczniów klasy VIII odnośnie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2019/2020. Na zaproszenie pani dyrektor Beaty Myszyńskiej w dniu 8 marca w murach naszej szkoły pojawili się przedstawiciele Zespołu Szkół Technicznych w Turku, dnia 20 marca swoją ofertę zaprezentowali przedstawiciele Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich natomiast 27 marca gościliśmy prelegenta Liceum Ogólnokształcącego w Turku. Przedstawiciele szkół ponadpodstawowych przedstawili informację o planowanych kierunkach kształcenia. Nasi goście starali się przedstawić ofertę swojej szkoły w sposób najbardziej przyjazny i atrakcyjny dla naszych uczniów.
                                                                                                               Jacek Harasny

 


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności