Dziś jest środa, 14.11.2018, imieniny Rogera, Serafina
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Pożegnanie Lata 2017- zajęcia w plenerze

Pożegnanie Lata 2017- zajęcia w plenerze

Pożegnanie Lata 2017- zajęcia w plenerze

Dnia 2.10.2017r. uczniowie, rodzice i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Miłaczewie wyruszyli na pieszą wycieczkę do sąsiedniej wsi Miłaczewek, aby wziąć udział w zajęciach plenerowych z okazji „Pożegnania Lata”. Na miejscu na uczestników czekało rozpalone ognisko i rodzice, którzy przygotowali dla wszystkich poczęstunek. Uroczystość „Pożegnania Lata” otworzyła Pani Dyrektor, a następnie w poszczególnych grupach odbyły się zabawy integracyjne. Potem klasy połączone w grupy uczestniczyły w nietypowych zajęciach. Uczniowie rozwijali swoją sprawność w czasie zawodów i zabaw ruchowych. Uczyli się tekstu i melodii hymnu naszej szkoły. Brali udział w zabawach matematycznych oraz układali jesienne dywany z materiałów przyrodniczych. Uwieńczeniem tych atrakcyjnych zajęć było pieczenie kiełbasek przy ognisku. We wszystkich działaniach uczestniczyli chętni rodzice, którzy mieli okazję bawić się i uczyć ze swoimi pociechami. Uroczystość zamknął krąg przyjaźni i wspólne zaśpiewanie hymnu naszej szkoły. Po zajęciach w radosnych nastrojach, ciesząc się miło spędzonym czasem i piękną słoneczną pogodą wróciliśmy do Miłaczewa.
                                                                                                                                      Beata Górska

Więcej zdjęć:


Pozostałe aktualności