Dziś jest wtorek, 19.03.2019, imieniny Józefa, Bogdana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Powitanie wiosny w naszej szkole

Powitanie wiosny w naszej szkole

Powitanie wiosny w naszej szkole

21 marca, w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, uczniowie Szkoły Podstawowej w Miłaczewie powitali nową porę roku. W tym roku uczynili to z angielskim akcentem. Uczniowie klasy piątej przygotowali krótkie przedstawienie w języku angielskim- wszystkim dobrze znaną „Calineczkę”. Następnie czwartoklasiści zaśpiewali po angielsku piosenkę o pierwszych oznakach wiosny. Wielu z naszych uczniów postanowiło w sposób szczególny podkreślić radosny nastrój poprzez wiosenne stylizacje. Dlatego urządziliśmy mały pokaz wiosennej mody i wybraliśmy najpiękniejsze i najciekawsze stroje. W taki oto sposób nastroiliśmy się optymistycznie wierząc, że już niebawem poczujemy prawdziwą wiosnę, bo choć „odhaczyła się” w kalendarzu to jeszcze nas nie rozpieszcza.

                                                                                                          Marta Tomczyk-Groblica

Więcej zdjęć:


Pozostałe aktualności