Dziś jest środa, 24.04.2019, imieniny Aleksandra, Horacego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Nasi uczniowie na Dożynkach

Nasi uczniowie na Dożynkach

Nasi uczniowie na Dożynkach

Uczniowie naszej szkoły uświetnili swoimi występami Dożynki Gminno- Parafialne, które w tym roku odbyły się 19.08.2018r. w Miłaczewie. Nasi artyści rozweselili publiczność przedstawiając scenki kabaretowe, popisywali się w piosenkach swoimi talentami wokalnymi oraz zaprezentowali się w tańcu.  Dziękujemy zaangażowanym uczniom: Piotrowi Pawlakowi, Mai  Kędzi, Kindze Borowskiej, Magdalenie Wojciechowskiej, Klarze Wasik, Weronice Jafra, Zuzannie Erkiert, Kacprowi Kołodziejowi, Aleksandrze Czekale, Gabrieli Bronikowskiej, Oliwii i Mai Kąciak, Błażejowi Ambroziakowi i Bartoszowi Dzieciątkowskiemu  oraz  ich rodzicom, za to, iż mimo wakacji zechcieli wziąć udział w przygotowaniach, by ubarwić programem artystycznym to lokalne święto, a tym samym godnie reprezentować naszą szkołę.

                                                                                                                       Beata Górska


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności