Dziś jest czwartek, 24.01.2019, imieniny Felicji, Tymoteusza
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Na Biegach Ulicznych „Malanowska Jesień”

Na Biegach Ulicznych „Malanowska Jesień”

Na Biegach Ulicznych „Malanowska Jesień”

 21 września 2013r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Miłaczewie stanęli na starcie VIII Biegów Ulicznych „Malanowska Jesień”. W tegorocznych zawodach organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Centrum Kultury i Sztuki w Malanowie naszą szkołę reprezentowali: Jakub Przybył, Kacper i Wojciech Szmajda– wśród przedszkolaków, Błażej Ambroziak, Filip Franków, Filip Maciejewski, Wiktor Misiek i Mateusz Werner z kl. I. Wiktoria Kornacka, Natalia Przybył, Marcelina Szmajda, Bartosz Dzieciątkowski i Mateusz  Marszałek z kl. II, Julia Bartnik, Sandra Kąciak, Eliza Płóciennik, Weronika Maciejewska, Patrycja Zając, Jakub Michalak, Bartosz Nawrocki, Kacper Stefaniak, Maciej Marszałek i Oskar Stefaniak – kl.III, Olga Kowalska, Nikola Kulawiecka i Patryk Czapla z kl. IV. Julita Borowska, Martyna Franków, Nadia Haraś, Oliwia Kaźmierczak, Sebastian Dzieciątkowski, Dominik Przybylak z kl. V oraz Marika Kaźmierczak, Natalia Stefaniak i Agnieszka Zielińska z kl. VI. W poszczególnych kategoriach zawodnicy pokonywali dystanse od 100 do 1000 m. Wśród naszych zawodników najwyżej sklasyfikowana została Nadia Haraś uczennica klasy V, która pokonując dystans 1000 m zajęła II miejsce. Wśród pozostałych zawodników najlepiej wypadli: Mateusz Marszałek – miejsce IV, Maciej Marszałek, Oliwia Kaźmierczak i Natalia Stefaniak w swoich kategoriach zajęli miejsce V. Pozostali zawodnicy uplasowali się na miejscach od VI do XX. Nadia za swój bardzo dobry start otrzymała puchar, dyplom i upominek a pozostali pamiątkowe medale i dyplomy.

 

                                                                                              Elżbieta Młotkiewicz

Więcej zdjęć: Galeria

 

 


Pozostałe aktualności