Dziś jest środa, 24.04.2019, imieniny Aleksandra, Horacego
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Mistrzostwa Wielkopolski w Drużynowych Szachach

Mistrzostwa Wielkopolski w Drużynowych Szachach

Mistrzostwa Wielkopolski w Drużynowych Szachach

21 listopada 2018 r. w Pleszewie odbył się Finał Województwa Wielkopolskiego XX Igrzysk Dzieci w Drużynowych Szachach.Uczniowie Szkoły Podstawowej w Miłaczewie reprezentowali powiat turecki jako mistrzowie. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Gabriela Bałdych, Błażej Ambroziak, Filip Franków, Filip Maciejewski z klasy VI. Zawody rozegrane zostały systemem szwajcarskim na dystansie 8 rund, tempem gry 15 minut na partię dla zawodnika. Nasza drużyna została sklasyfikowana w II dziesiątce wśród 53 zespołów szkół z całej Wielkopolski. Poprzez udział w turnieju nasi zawodnicy mieli możliwość konfrontacji swoich umiejętności z doskonałymi przeciwnikami, a także reprezentantami klubów sportowych. Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły w zawodach.

                                                                                                               Elżbieta Młotkiewicz


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności