Dziś jest środa, 14.11.2018, imieniny Rogera, Serafina
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowych Szachach

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowych Szachach

18 października 2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Miłaczewie brali udział w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowych Szachach „XX Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej”, które odbyły się w I Liceum Ogólnokształcącym w Turku.
Drużyna w „Kategorii Dzieci” z klasy VI w składzie: Gabriela Bałdych, Błażej Ambroziak, Filip Franków, Filip Maciejewski wywalczyła I miejsce. Natomiast drużyna w „Kategorii Młodzieży Szkolnej” z klas VII -VIII w składzie Natalia Przybył, Bartosz Dzieciątkowski, Kamil Szarzała, Jakub Orligóra zajęła IV miejsce. Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”, tempem 15 min. na partię dla zawodnika. Mistrzowie reprezentować będą powiat i naszą szkołę w Finale Wojewódzkim, które odbędą się w Poznaniu.

.                                                                                                             Elżbieta Młotkiewicz