Dziś jest wtorek, 12.11.2019, imieniny Renaty, Witolda
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » I i III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowych Szachach

I i III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowych Szachach

W dniu 16 października 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Miłaczewie wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego w Drużynowych Szachach. Tegoroczny turniej odbył się w Klubie „Tęcza” w Turku. Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”, tempem 15 min. na partię dla zawodnika. W „Igrzyskach Dzieci” drużyna w składzie: Maja Kaleta, Kamil Kowalski, Marcin Orligóra i Tobiasz Świątek  zajęła III miejsce. Natomiast w „Igrzyskach Młodzieży Szkolnej” drużyna w składzie: Gabriela Bałdych, Błażej Ambroziak, Filip Franków i Filip Maciejewski wywalczyła I miejsce. Uczniowie reprezentować będą powiat i naszą szkołę w Finale Wojewódzkim. W nagrodę szachiści otrzymali  puchar, dyplomy i medale. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.