Dziś jest sobota, 04.07.2020, imieniny Malwiny, Izabeli
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Finał Gminnej Ligi Szachowej

Finał Gminnej Ligi Szachowej

Finał  Gminnej Ligi Szachowej

28 marca 2015r. w Szkole Podstawowej w Miłaczewie odbyła się ostatnia runda rozgrywek Gminnej Ligi Szachowej w kategorii klas IV – VI. Zawody rozgrywane pod patronatem Wójta Gminy Malanów zaszczycili swoją obecnością: kierownik GZOO pani Katarzyna Gorgolewska – Erkiert. Szachiści ze szkół podstawowych naszej gminy rywalizowali w finałowej rundzie o zwycięstwo w poszczególnych klasach.

Uczniowie naszej szkoły zwycięsko zakończyli współzawodnictwo w kategorii klas VI. Drużyna wystąpiła w składzie: Damian Jasiak, Jakub Jankowski, Szymon Płóciennik, Adrian Przybylak, Monika Ogrodowczyk i wywalczyła 69 punktów.

W pozostałych kategoriach nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki.                            

Klasa IV grająca w składzie: Anna Bałdych, Weronika Maciejewski, Maciej Nowicki, Maciej Marszałek i Jakub Orligóra z 56 punktami zajęła 3 miejsce, klasa V – Patryk Czapla, Tomasz Gruszczyński, Krystian Kaźmierczak, Szymon Knop i Jakub Zając zdobywając 54,5 punktów zajęła 3 miejsce.

Końcowa klasyfikacja w kategoriach kas IV – VI przedstawia się następująco:

Klasa IV

1. Malanów - IV A - 63,5 pkt.

2. Malanów - IV B - 57,5 pkt.

3. Miłaczew - 56,0 pkt.

4. Dziadowice - 39,0 pkt

Klasa V

1. Malanów - V C - 59,0 pkt.

2. Malanów - V A - 58,5 pkt.

3. Miłaczew – 54,5 pkt.

4. Malanów - V B - 49,5 pkt.

5. Dziadowice - 48,0 pkt.

Klasa VI

1. Miłaczew – 69,0 pkt.

2. Dziadowice - 54,5 pkt.

3. Malanów - VI A - 51,0 pkt.

4. Malanów - VI B - 35,5 pkt.

 

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała sędzia pani Malwina Olenderek.

Koordynatorzy:

Elżbieta Młotkiewicz, Barbara Żebruń


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności