Dziś jest poniedziałek, 28.09.2020, imieniny Luby, Wacława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów. Z tej okazji w piątek 11. października w naszej szkole odbyła się akademia, której część artystyczną przygotowali uczniowie klasy IV. Wśród zaproszonych gości byli Ireneusz Augustyniak Wójt Gminy Malanów, Ilona Michalak i Renata Bałdych przedstawicielki Rady Rodziców oraz grono pedagogiczne i pracownicy szkoły.
Po części artystyczne głos zabrali: pani Beata Myszyńska Dyrektor Szkoły Podstawowej w Miłaczewie i pan Ireneusz Augustyniak, składając okolicznościowe życzenia i wręczając nagrody zasłużonym nauczycielom. I tak Nagrodę Dyrektora otrzymały panie: Beata Górska, Bożena Jacaszek oraz Barbara Żebruń. Zaś Nagroda Wójta Gminy Malanów powędrowała do pań: Elżbiety Młotkiewicz i Beaty Myszyńskiej.
Do życzeń składanych tego dnia dołączył się również Samorząd Uczniowski, który podziękował pani Lidii Maciejewskiej za wieloletnią opiekę oraz przekazał wszystkim pracownikom szkoły kwiaty i okolicznościową kartkę z życzeniami wykonaną przez uczniów.

                                                                                 Jolanta Piekarczyk

 

Więcej zdjęć:


Pozostałe aktualności