Dziś jest wtorek, 14.07.2020, imieniny Marcelina, Ulryka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie

W dniu 15 listopada 2019 roku Szkoła Podstawowa w Miłaczewie otrzymała Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie. Uroczyste wręczenie certyfikatu odbyło się podczas XV Konferencji Wielkopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie  w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu. Organizatorem konferencji było Kuratorium Oświaty w Poznaniu i Uniwersytet  im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Otrzymany certyfikat potwierdza, że ważnym priorytetem dla naszej szkoły jest troska o szeroko pojęte bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków i nauczycieli poprzez podejmowanie działań prozdrowotnych i proekologicznych we wzajemnej współpracy z rodzicami, społecznością lokalną i wieloma instytucjami.
W trosce o zdrowie naszych uczniów kontynuowane będą działania prozdrowotne związane ze zdrowym odżywianiem i aktywnością ruchową. Ponadto na podstawie przeprowadzonej autoewaluacji  podjęte zostaną działania mające na celu zmniejszenie hałasu podczas przerw wg opracowanego szkolnego programu eliminacji hałasu.
Szczególne podziękowania za zaangażowanie i wkład pracy w realizację zadań szkoły promującej zdrowie składam Paniom: Beacie Górskiej, Bożenie Jacaszek, Lidii Maciejewskiej, Elżbiecie Młotkiewicz, Angelice Płóciennik i Barbarze Żebruń. Życzę dalszego zapału do pracy i kreatywności w kształtowaniu świadomych  i aktywnych  uczestników promocji zdrowia.

                                                                                                                          Beata Myszyńska


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności