Dziś jest piątek, 14.12.2018, imieniny Alfreda, Izydora
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Szkoła Podstawowa w Miłaczewie » Aktualności » Bezpiecznie na wsi

Bezpiecznie na wsi

Bezpiecznie na wsi

Tradycyjnie już, jak co roku Szkoła Podstawowa w Miłaczewie przystąpiła do VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi to podstawa- środki chemiczne to nie zabawa”. Organizatorem konkursu była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Poznaniu. Mając na uwadze, jak ważne jest bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców wsi oraz upowszechnianie wiedzy o zasadach bhp w gospodarstwie rolnym patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Nie był to łatwy temat, ale nie zabrakło w naszej placówce chętnych uczniów do podjęcia wysiłku, by się z nim zmierzyć. Spośród wielu prac zgodnie z regulaminem wybrano po trzy w dwóch kategoriach wiekowych, które przekazano 30.03.2017r. do Placówki Terenowej KRUS w Turku. Z grupy klas 0-III najciekawsze okazały się prace: Igi Mikołajczyk- kl.0, Weroniki Jafry- kl.II, Martyny Koralewskiej- kl.III. Z kategorii klas IV-VI reprezentować naszą szkołą będą: Julia Kaźmierczak- kl.IV, Wiktoria Kornacka- kl.V, Anna Bałdych- kl. VI. Trzymamy kciuki za naszych uczniów na kolejnych szczeblach konkursu.
                                                                                                                      Beata Górska


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności